Ataşehir Böcek İlaçlama

Ataşehir İlçesi Hakkında Bilgi

En kalabalık ilçelerden bir tanesi Ataşehirdir. Ataşehirde evlerin ve iş yerlerinin birbirlerine yakın olmasından dolayı böcek sorunu da çok olmaktadır. Ataşehirde özellikle evlerin eski olma sebebiylede böcekler artışını göstermektedir.

Böceklerle bireysel mücadele edilir mi ?
Böcek ile bireysel mücadele etmek çok zordur ve böcek görüldüğü durumlarda bireysel olarak müdahale edilmesi sakıncalıdır. Bunun yerine profesyonel böcek ilaçlama şirketleri tarafından yardım alınmalıdır. Bilinçsizce yapılan böcek ilaçlaması insan sağlığına zarar verebilir. Özellikle sıvı ilaçlamalar yok edilmesi zor haşereler için kullanıldığından etkili ilaçlar olup insanlara temas durumunda ciddi sağlık sorunlarına sebep olabilir. Bunun dışında ilaçlamaların da yanlış böcek türlerine karşı uygulanması durumunda bazı böcekler bağışıklık kazanarak güçlenir ve dirençleri artacak olan böcekten kurtulmak daha da zorlaşır.
Farelerle nasıl mücadele edilir ?
Fare ile mücadele kokusuz ilaçlarla yapılır ve bu durum için herhangi bir hazırlık gerektirmez. Kemirgen hayvanlar etrafa bıraktıkları salya ve dışkılarla bulaştırdıkları mikroplar dışında ev iş yeri veya fırın hastane gibi yerlerdeki eşyalara verdikleri zararlarada maddi kayıplar oluştururlar. Tüm bu zararların önlenmesi amacıyla böcek ilaçlama şirketleri ile irtibat kurulmalıdır. Her böcek türünün boyutu değişik olabilir ama verebilecekleri zararlar boyutlarıyla alakalı değildir. Fare sorununu bireysel engel olamazsınız farelerin koku alman organları çok iyi olmaktadır. Bunun için de farelere yem verilirken mutlaka tenimizin deymemesi gerekmektedir ayrıyetten elimizde mutlaka eldiven takmamız şarttır. Fare ilaçlama senin bir tek yolu vardır oda etraflara istasyonlar dizilerek farelerden kurtulabilirsiniz. Farelerden kurtulmak için istersen içerisinde iki farklı yem konulmaktadır. Bunlardan bir tanesi mum blok ile pastadır. Fareler bunları yiyerek su içtiklerinde genleşerek ölmektedir.  Bir İstasyonun içerisindeki yem yaklaşık 45  fareye yetmektedir.  İlaçlama firması sıçarken mutlaka titiz davranmanız gerekmektedir.
Fare ilaçlama sıvı ilaçlama dumanlama veya jel uygulaması gibi yapılamaz. Sadece fare istasyonu dizilerek uygulama yapılmaktadır. Firmamiız İstanbul’un bir çok merkezi yerlerde şubeleri olur en çok ataşehir bölgesinde hizmet vermektedir. Ataşehirde birçok iş merkezlerini veya evleri restorantlara fare istasyonları dizerek ataşehir ilçesini çok iyi bilmekteyiz. personellerimizin hepsi üst seviyede bilgilere sahip olduklarından dolayı müşteri mağduriyeti yaşatmamaktadırlar. Uygulamalarımızın hepsinin garantisi olmatadır. Bütün yapmış olduğumuz uygulamalara fatura veya tahsilat makbuzu kesmekteyiz.

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

böcek ilaçlama böcek ilaçlama ümraniye