Bakırköy Fare ilaçlama

Bakırköy Fare ilaçlama

Bakırköy fare ilaçlama, çeşitli ortamları yuva edinerek insanları rahatsız eden zararlı kemirgenleri yaşam alanlarından uzaklaştırmak için yapılır. Fareler; tarlalarda, çatılarda, apartmanlarda, daire içlerinde ve bahçelerde görülebilir. Her bir ortama göre farklı ilaçlama teknikleri kullanılmalıdır.

Fare olarak tanıdığımız haşere kendi içerisinde farklı türlere ayrılır. Çatı, tarla, ev, lağım faresi gibi. Ufak istisnalar dışında farelerin boyutları genel olarak 5-50cm arasındadır. Büyüklüklerine göre dirençleri artar ve onlarla mücadele etmek için daha yoğun ilaçlama yapmak gerekir.

Fareler kemirgen dişlere sahiplerdir. Üstelik dişleri kırılsa dahi kısa süre içerisinde yenilenirler ve asla kemirgenlik özelliklerini kaybetmezler. Bu yüzden ev içerisindeki eşyaları, paraları, bahçedeki bitkileri kemirdikleri görülmüştür. Bu durumda fareler ev halkına ekonomik olarak zarar verirler. Fare kaynaklı sıkıntılar yalnızca ekonomik konularda kalmaz. Pis ortamlarda yaşamakta oldukları ve sindirebildikleri her türlü kirli besini tükettikleri için mikrop taşıyan canlılardır. Mikrop taşırlar ve insanların hastalık geçirmesine sebep olurlar. Fare kaynaklı salgın hastalıklar ölümlere neden olabilir. Bu yüzden Bakırköy fare ilaçlama desteği almak çok önemli bir konudur.

Fareler insanlara direkt olarak da zarar verebilir. Kemirgen dişleriyle insanların parmaklarını, kulak memelerini veya burunlarını koparabilirler. Bu durumun telafisi gerçekten yoktur. Tek kurtuluş yoluysa Bakırköy fare ilaçlama desteği almaktır.

Bakırköy fare ilaçlama firması olarak yaşam alanlarında görülen zararlı kemirgenleri etkisiz hale getirmek bölgede yaşam standartlarını artırmak adına mücadele etmekteyiz. Hizmetlerimiz ilçenin tüm mahallelerinde geçerlidir.

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

böcek ilaçlama böcek ilaçlama ümraniye