Bayrampaşa Böcek İlaçlama

Bayrampaşa İlaçlama Konusunda Zehirlenme İhtimalleri

Böcek ilaçlama dediğimizde aklımıza geçmiş yıllarda zehirlenmeler veya insan sağlığını riske sokacak olaylar aklımıza gelmektedir. Geçmiş yıllarda bir çok olumsuz vakalar ve ayrıyetten merdivenaltı firmaların çok olduğundan dolayı ya kullandıkları ilaçlar sağlıksız olup şeylerin de lirayı ilaç ve kimyasal baktı bulunan ilaçları Kullanıyorlardı. İnsanları artık ilaçlamaya kendileri bireysel şekilde yaptıktan sonra mutlaka 10’larda da olumsuz vakalar meydana gelmekteydi. Bu olumsuz vakaları gören bazı vatandaşlarımız ilaçlamanın okullarını ve seminerlerine giderek gerekli belgeleri ve yeterlik vergilerini aldıktan sonra kurumsal bir şirket kurmuşlardır. Sağlık bakanlığıyla birlikte ortak çalışıp hem de normal vatandaşlarımıza hizmet vermektedirler. Bayrampaşa’nın çok fazla nüfusu olduğundan böcek sorunları da çok olmaktadır. Bu nedenle tarafına bir çok ilaçlama firmaları şubeler açarak insanlara hizmet vermektedirler. Fakat bir çoğu bilinçsiz ilaçlarken bir çok firmalar da profosyenel ekip arkadaşlarıyla ilk önce insan sağlığına ve çevreye zarar vermemek için kullandıkları ilaçları tekrar tekrar kontrol ederek 10’dan sonra ilaçlama yapmaktadırlar.

Kurumsal Firmaları Nasıl Anlarız ?

Genellikle bizim gibi kurumsal firmalar çok fazla olmaktadır. Teker teker saysanız toplam 5.06 adet kurumsal firma bulunmaktadır. Bunlara bir çoğu yapmış olduğu uygulamalarda hepsine garanti vererek müşteri memnuniyetinde en üst seviyede tutmaktadırlar ve ayrıyetten olması gereken uygulamaları yapmaktadırlar. Diğer firmalar ise her böcek çeşidin üzerine aynı ilaçları sıkarak fazla etmektedir fakat bizim firmamız çalıştırmış olduğu personellerin hepsi profesyonel ve yeterlik belgelerinin olduğundan dolayı hangi Türk böceklere hangi çeşit ilaçları sıkacağı da veya Jen için temizlik yapacağı ilaçları çok iyi bildikleri için herhangi bir sorun ile karşılaşmaktadırlar. Bayrampaşa ile birlikte yaklaşık 36 veya 35 tane şubeleri olduğundan dolayı bütün İstanbul çevrelerinde hizmet verebilmektedirler. Her saniye ilaçlama yaptıklarından dolayı ilaçlama konularına çok hakim olmaktadırlar. Yapmış olduğumuz uygulama işe yaramadıysa eğer tekrardan bizleri arayarak ikinci uygulamanız ücretsiz şekilde yapılacaktır.

Jel ilaçlama ve kokusuz ilaçlamanın farkları nelerdir ? 

Jel ilaçlamayı genellikle duvarların etraflarında veya krizlerin aralarından çıkan böcek türlerine uygulanmaktadır. İşler uygulaması krizlerin üstlerine know taneciği kadar sıkılarak ojeli pirizin üzerinden temizlemediğini süreçte uygulamasına devam ettirmektedir ayrıyetten jane üzerinden geçen böcekler yuvalarına gittin de koloni halinde ÖLECEKLERDİR. Jel uygulaması kokusuz olup herhangi bir insan sağlığına zararlı olmamaktadır ayrıyetten de erişemeyeceğimiz veya temizlik yaptığınıcağımız yerlere yuvarlak yuvarlak sıkarak kalıcı özelliğini sağlamaktayız. Sıvı ilaçlama ise herhangi bir zararı olmayan içerisinde kimyasal madde içermeyen bir uygulamadır. Genellikle evlerin köşelerini sıkarak ayrıyetten mutfak taptığın arkalarına bedava bul giderlerine sıkılarak yaklaşık bir hafta islak temizlik yapmamak şartıyla uygulama yapılmaktadır. Ayrıyetten sıvı ilaçlama yapılırken yerlere kesinlikle nemli veya islak olmaması gerekmektedir bu nedenle sıvı ilaçlama sadece kapalı ortamlarda yapılmaktadır. Bu ilaçlar sağlık Bakanlığından onaylı olmaktadır. Bu iki uygulamayı yaparken ikisinde de evlerinizden çıkmayarak yaşamınıza devam ettirebilirsiniz. Herhangibi bir insan sağlığına zararı olmayıp kesinlikle zararsız bir uygulamadır.

 

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

böcek ilaçlama böcek ilaçlama ümraniye