Eminönü Böcek İlaçlama

Eminönü ilçesi 

Eminönü İstanbul’un en kalabalık yerlerinden olduğundan dolayı Çeşitli böcek çeşitleri de gözükmektedir. Eminönünde çeşitli sektörlerde ki insanlarımız ticaret yapmaktadır. Gerek restorantlar gerek kafeler gelinlik tarzında satan yerler veya türk kahvesi gibi dükkanların bol olduğu yerlerden bir tanesidir. Bu tür yerlerdeki dükkanların çok dikkat etmesi gerekmektedir. Bu türüz dükkandaki vatandaşlarımızın ayda bir gerek gerek ise dükkanın işlerini ilaç lokmaları çok önemlidir. Çünkü her çeşit insanları gezip dolaşacağı yani kısacası adım atabilecek yerin olamayacak kadar kalabalık olması Sonucu ortaya haşereler var olmaktadır. Başarılar kalabalık yerleri ve sıcak ortamları çok sevmektedirler bu nedenle bu tür yerlerin restorantları ve kafeler çok dikkat etmesi gerekmektedir. Özellikle Mutfaklar çok sıcak olduğundan ve yemek kokusunun olduğundan dolayı böcekler bu tarz yerleri çok sevmektedirler.

Eminönünde ilaçlama nasıl yapılır ? 
Eminönünde genellikle akşam saatleri de yoğunluğun olmadığı zamanlar bütün sokaklar arabanın kasasına ilaçlamacız koyularak bütün sokakları atamizör ile İlaçlama yaparak sokakları temiz hale getirmektedirler. Dükkanlar ise sorunun ne olduğunu bakılarak gerek kokulu ilaç gerek sıvı ilaç ile ilaçlanmasında çok büyük fayda olacağını düşünmekteyiz. Genellikle dükkanlarımızın depolarını fare sorunu ile karşılaşmaktayız. Fare sorunu içinde mutlaka depo etraflarına veya depo etraflarına fare istasyonları dizilerek önleminizi almamıza gerek vardır. Pire gibi sorun var ise mutlaka dükkanımızın 6 saat kapalı kalarak ilaçlama yapılmasını önemi olmaktadır. Genellikle bu tür sorunlarda akşam saati kapatmaya son yarım saat kala uygulama yapıp sabaha kadar dükkan kapalı kalmaktadır. Firmamız son derece kurumsal olup yapmış olduğu bütün uygulamalara garanti vererek sizlere güvence altına almaktadır. Hepsini üst seviyede bilgi veri olup profesyonel şekilde ilaçlama uygulamasını yapmaktadırlar.
Eminönü bölgesinde ilaçlama risk seviyesi 

Genellikle Eminönü tarihi bir yer olduğundan ahşap evlerin bol olduğu yerlerden bir tanesidir. Eminönünde çok büyük yoğunluk olduğundan bütün dükkanlara her gün yüzlerce belki daha fazla insan girip çıktığından dolayı hijyenik olmadıkları bir gerçektir. Özellikle kaf ederim bol olduğu yerlerde oturmaya yer bulamadıcağımız kadar kalabalık olduklarından temizlik yapmalarında da çok sık görülmemektedir. Bu nedenle de hijyen olmadığından haşereler de çok rahatlıkla üreyerek oraları benimseyip yuva yapmaktadırlar. Kafelerin restorantların ayda bir yavaşlama yapılmasına gerek vardır ayrıyetten evlerin ise en kötü ihtimal altı ayda bir böcek ilaçlama yapılmasında çok büyük önlem almış olursunuz. İyi bir ilaçlama firması seçersiniz ilaçlamanın zararlı olmaya tam tersi faydasını görebileceksinizdır

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

böcek ilaçlama böcek ilaçlama ümraniye