Eyüp Böcek İlaçlama

Eyüp İlaçlama
Eyüp 1000 yıldır bir çok medeniyetlere ev sahipliği yapmış çok değerli bir ilçemizdir.Bu ilçede Eyüp Sultan Hz olması bu ilçeyi biz müslümanlar açısından ayrı bir konuma koymamıza ve değer vermemize sebep olmuştur.Hal böyle olunca bu bölge için daha hassas çalışmak ve bölgedeki işyerlerini ve evleri iyi analiz etmek gerekmektedir.Böcek ilaçlama konusunda uzman çözümler üretilmeli ve son teknoloji ilaçlar kullanılarak hizmetler sunulmalıdır.Eski zamanlarda malesefki belediyeler bunları çok yanlış yapmalarından ve sorunların bitmemesinden dolayı bir çok kurumsal yada olmayan ilaçlama firması türemiş ve Eyüp bölgesinde hizmet verir duruma gelmiştir.
Belediyelerin Yapmış Olduğu Yanlış Sinek İlaçlamaları
Zamanında eskiden dışarıları ilaçlıyoruz diye ilaç yerine mazot koyarak bütün mahalleleri dolaşarak ilaçlama yapıyoruz diye etrafların mazot sıkmaktadırlar. Mazotu kokusunu alan böcekler hepsi kaçarak camların aralarına kapılarını aralarından ve açık camlardan hepsi evlerimize girerek yuva yapmışlardır. Mazot öldürmez sadece kokusu olduğundan dolayı böcekleri kaçırmaktadırlar. Son zamanlarda belediyelerde bizler gibi özelliği Şerek evlerinize ücretli böcek ilaçlama yapmaktadırlar. Fakat sürekli İlaçlama yapmadıklarından dolayı bizler gibi kurumsal firmalar olmadığından dolayı İlaçlamalar konusunda da çok profesyonel olmadıkları söylemektedir. Bizlerin kullandıkları ilaçlar son derecede kaliteli olup ilaçlama firmalarının en kurumsal firmaları olmaktayız. Böcek ilaçlama yapılırken mutlaka çok hassas davranmamız gerekmektedir. Personellerinin özel tulumlarını ve maskelerini takmak zorunlu olmaktadır.
Eyüp bölgesinde pire ilaçlama nasıl yapılır ?
Pire ilaçlama yapılırken kullandığımız ürünler kokulu olduğundan dolayı belli bir süre evler kapalı kalıp önem göstermeniz gerekir. Bu sebepten dolayı ilaçlama yaptıracağınız zaman çok hassas davranarak profesyonel firmalar seçmeniz sizler için çok yararlı bulunmaktadır. Uygulamadan önce bir uygulamadan sonra yapılması gereken gereken işlemleri sizleri aydınlatarak söylemektedirler. İstanbul’un 36 ilçesinde şubelerimiz olup sizlere daha yakında olabilmek için uğraşmaktayız.Bu sebepten dolayı tüm ilçelerde şubeleşme projesi ile yola çıkan firmamız günden güne bu projeyi hayata geçirmiş ve İstanbul’un tüm ilçelerine yayılmış bulunmaktadır.
Eyüp böcek ilaçlama konusundaki risk düzeyi nedir ?
Orta sınıf ve üst sınıf olarak 2 gruba ayırmak doğru olacaktır.Bunun sebebi bölgede çok eski tarihi yapıların olması ve bunların böcek üretebileceğinden ötürü diğer sınıf ise gene binaların eski olması ama betonharme olmasından ileri gelmektedir.Bu bölgede oturan müşterilerin en azından senede 1 sefer mutlaka böcek ilaçlama yaptırmaları gerekmektedir.

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

böcek ilaçlama böcek ilaçlama ümraniye