Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama

Gaziosmanpaşa ve Tarihçesi

Gaziosmanpaşa’nın nüfusu çok fazla artmaktadır. Genellikle evlerin bir çoğu ahşap olup geneli tarihi evlerdir. Son zamanlarda boş arsalara siteler yaparak nüfuslarini arttirmaktadırlar. Gaziosmanpaşa‘ya ulasim zorluğu olmaktir. Her saat başı iett otobüsleri geçmekte olup tranvay metrobüs metro gibi ulaşımlar olmamaktadır. Bu sebepten de trafikte artışını gittikçe göstermektedir. Şehir merkezine uzak olup avm gibi yerler çok fazla olmamaktadır

Fare İlaçlama ve Fare Sorunlarının Çözümü

Gaziosmanpaşada yakın zamanlarda sıklıkla gördüğümüz kemirgen sorunu çok artışını göstermektedir. Fare ilaçlamasını en hassas ve bilinçli şekilde ilaçlama yapan firmaları seçmenizde önem vardır. Evlerimize gelen firmaların Bir çoğudan fazlası merdiven altı veya yeterli ilaçlama firmaları olmamaktadır. İlk önce iyi bir tespit yapılıp daha sonra ilaçlamadan önce nerelerin kapatılması gerektiğini veya nerelerin önleminin almasının gerektiğini söyleyerek ondan sonra ilaçlama yapmaktadırlar. Çünkü açık bir alan olursa evlerinizde istediğiniz kadar ilaçlama yapın o açık alandan hem dışarıdan içeriye hemde içeriden dışarıya çıkış yapmaktadırlar. Bu nedenle de ilaçlama yaptırdığınız da evdeki sorunlar bittiğinde tekrardan dışarıdan içeriye geçiş olduğundan dolayı böcekler veya fareler evlerinize girerek aynı sorunu birkez daha yaşayabileceksiniz. Bu tür sorunlarla tekrardan karşılaşmamak için personellerimiz evlerinize iş yerlerinize veya veya restorantlarınıza gelerek ilk önce keşif yapıp daha sonra ilaçlama yapmaktadırlar. Farelerin kafa yapılarında kemik olmadığı için ve esnek olduğundan daha çok rahatlıkla esneyerek ufacık delikten bile içeriye girebilir. Bu nedenle İlaçlama öncesi mutlaka keşif şarttır. Farelere sadece istasyon dizilmektedir.

Evinizin belli başlı yerlerine veya sorunun en çok olduğu yere bakılarak oralara koyarak uygulamaya başlayabiliriz. İstasyonun içerisine iki adet farelere yemi vardır. Bu yemleri fareler yedikten sonra su içtiklerinde genleşerek öleceklerdir. Sıvı ilaçlama veya jel uygulaması gibi ilaç uygulamalarını yapıldığı esnada farelere hiçbir yarari yoktur sadece fareleri getirdiği mikropları ve üzerlerinde taşıdığı ufak ufak haşereleri yok etmeye yaramaktadır. Bu nedenle ilaçlama yaptıracağınız zaman güveneceğiniz ilaçlama firmalarını seçmeniz gerekmektedir. Evinizi teslim ederken aynı zamanda da sağlığınızı ve etrafta ki insanların sağlığını teslim etmektesiniz.

Gaziosmanpaşa’da İlaçlama Şirketi Seçiminin Önemi

Gaziosmanpaşa’da bir çok merdiven altı firmalar olmaktadır. Bu tûr firmalar ziraii ilaç ve kimyasal madde içeren ilaçları kullanarak hem insanlara hemde çevreye zarar vermektedirler. İlaçlama firması seçerken mutlaka mesül müdürünün olmasına ve personellerinin yeterlilik belgelerinin olduğundan emin olup kullandiklari ilaçların sağlık bakanliğından onaylı olması zorunludur. Ayrıyetten yapmış oldukları uygulamalara da garanti vermektedirler.

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

böcek ilaçlama böcek ilaçlama ümraniye