Sancaktepe Böcek İlaçlama

Sancaktepe Tarihçesi ve Yapılması Gerekenler
Sancaktepe evlerin ve sitelerin yapılmasıyla birlikte son zamanlarda nüfus çok fazla artmaktadır. Bunun sebebi evlerin ucuz olması ve iş olasılığının daha fazla olduğundan dolayıdır. Artık yeni yapılan Evlerin bir çoğu bahçeli olduğundan Bahçelievlerin mutlaka ilaçlama hakkında hem de akrep hakkında detaylı bilgileri almaları gerekmektedir.
Akrep İlaçlama Yöntem ve Esasları
Akrepler insanlarla içiçe olmayı sevmeyerek bizlere zarar verebilirler. Ergin insanlarımız akrebin ne kadar kötü bir ve zararlı bir böcek türü olduğunu bilmekteyiz. Fakat çocuklarımız ufakken neyin kötü neyin iyi birşey olduğunu bilmediği için akrepleri oyuncak zannederek onlarla oyun oynamaya bile çalışabilirler.Bu sorunlarla karşılaşmamak için mutlaka hem akrep için ilaçlama hem de gene ilaçlama yaptırmamız da çok büyük fayda olmaktadır. Kullandığımız ilaçlar hiçbirin zararı olmayıp uygulama esnasında evde bile durabilirsiniz. İlaçlarımızın hiçbirinde Ziraii ilaç veya kimyasal madde bulunmamaktadır. Sadece ilaçlamadan sonra bir hafta ıslak temizlik yapılmaması gerekmektedir.
Sancaktepe Firmaları İçerisinden Seçim Yapmak Nasıl Olur ?
Personellerinin sizlere nasıl davrandıklarına bakarak en kurulsal gözüken firmaları seçebilirsiniz. Kullandıkları ilaçların kaliteli olduğuna bakılması gerekilir ve garanti vermesi gerekir.
Sancaktepe’de En sık Karşılaşılan Böcek Türleri ve Önlemleri 
Sancaktepe’de en çok gördüğümüz böcek türleri hamamböcekleri karıncalar olmaktadır. Bunların önlemini almak için her ay düzenli sıvı ilaçlama yapılarak önleminizi alabilirsiniz. Sıvı ilaçlamanın hiç bir zararı olmamaktadır.
Hamamböceği sorunu için Yapılması Gereken İşlemler
Hamamböcekleri için iki çeşit ilaçlama yöntemi bulunmakyadır. Bunlardan bir tanesi sıvı ilaçlama diğeri ise jel uygulamadır. Jel uygulama genellikle duvarlarda gezen böcekler içindir. Bu nedenle de prizlerin etraflarına nohut taneciği kadar sıkılarak böcekleri koloni halinde öldürmektedirler. Sıvı ilaçlama ise evlerin köşelerine sıkılarak genel böcek ilaçlamayı kapsamaktadır.
Böcek konusunda Bu ilçede En riskli haşere tür sınıfları 
En riskli haşere tipi akrep olmaktadır. Türkiyede zehirli akrepe karşılaşmamaktayız fakat karşılaşmıcaz anlamına gelmemektedir. Bu sebepten dolayı da akrep sorununa çok dikkat etmeliyiz. Sıvı ilaçlama ile ortam temizlenebilmektedir.
Sancaktepe Belediyesi İlaçlama Çalışmaları Yeterlimi ?
Belediyeler sadece ücretsiz dışarları ilaçlamaktadırlar. Artık ücretli evlerimizin içlerini de ilaçlamaktadırlar. Fakat bizler gibi her saniye ilaçlama yapmadıklarından dolayı bizler gibi profosyonel olmamaklardadır.

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

böcek ilaçlama böcek ilaçlama ümraniye