Bakırköy Pire ilaçlama

Bakırköy Pire ilaçlama

Bakırköy Pire İlaçlama, insanların yaşadıkları çevreyi istila eden ve kısa zaman içerisinde hızlı bir şekilde üreyen pireleri ortadan kaldırmak adına yapılır. Pireler oldukça küçük canlılar olmaları sebebiyle gözle ayırt edilmeleri çok zordur ve onlarla mücadele edebilmek adına uzman olmak gerekir.

Bakırköy Pire İlaçlama firması olarak bu haşere türlerine yönelik kimyasal ilaçlama mücadelesi sürdürüyoruz. İnsanların yaşadıkları yerlerden pireleri uzaklaştırabilmek adına doğal bir mücadele yöntemi yoktur. Tek çıkar yol kimyasal ilaçlar kullanarak Bakırköy böcek ilaçlama yaptırmaktır.

Pirelerin Yapısı

Pireler çok küçük haşerelerdir. Fakat zıplama yetenekleri çok gelişmiştir. Hatta pireler zıplama yetenekleri en iyi haşereler olarak da tanınırlar. Yaklaşık olarak 15cm kadar yani kendi boyutlarının 250 katı yüksekliğe zıplayabilirler.

Pireler kan emerek beslenirler. Bu yüzden viral hastalık bulaştıran haşereler olarak tanımlanırlar. Hem insan hem de hayvanların kanlarını emmeleri sebebiyle bir canlıdan diğer canlıya hastalık bulaşmasına sebep olurlar. Aynı zamanda pirelerin ısırmasıyla birlikte ciltlerde kaşıntı, çeşitli vücut hastalıkları ve kızarıklıklar oluşur. Pire kaynaklı diğer hastalıklar; tifüs, verem, veba, sıtma, parazitler olarak karşımıza çıkar.

Pireler hızlı ürer. Ayrıca sayıları arttıkça onlarla mücadele etmek ve çevreye yayılmalarını engellemek zorlaşır. Bu yüzden çok fazla zaman geçmeden pire ilaçlama yapılmalıdır.

Sağlık Bakanlığı’ndan aldığımız izin ve hizmet ruhsatlarıyla birlikte hizmet veren Bakırköy Pire İlaçlama firması olarak yaşadığınız çevreden pire tehlikesini uzaklaştırmak için garantili çözümler sunmaktayız. Firmamızla gece gündüz fark etmeden her ihtiyaç anında 7/24 iletişim kurabilirsiniz. Bizleri arayın ve kapınıza gelerek pire sorununa bir çözüm bulalım.

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

böcek ilaçlama böcek ilaçlama ümraniye