Böcek İlaçlama Yaptırmanın Sebepleri

bocek-ilaclama-firmasi

Sıcakların artması ile birlikte böceklerinde arttığından dolayı gözümüzle üstlerimiz de de olduğunu farketmeden evlerimize, ofislerimize taşımaktayız.

Yaz Aylarında Hangi İş Yerleri Sıklık İle İlaçlanır ?

Haşereler sıcak ortamları severek özellikle gıda sektörlerinin dikkat etmesi çok önemlidir. Sürekli mutfakta yemek piştiği için haşereler ve kemirgen hayvanlar yemeğin kokusuna ve yerlere, fırınların kenarlarına, altlarına yemek kırıntıları düştüğü sebepten oralara yuva yapmaktadırlar. Bu tür sorunların önüne geçebilmek için mutfaklarının mutlaka düzenli şekilde ilaçlanmasında fayda vardır.

Sıvı İlaçlama Esnasında Evlerde Durulabilir Mi ?

Sıvı böcek ilaçlama yapılırken herhangi bir önlem veya düzeninizi bozmaya gerek yoktur. Sıvı ilaçlama kokusuz olduğundan yapım aşamasında aynı havayı  soluyabilirsiniz. İşlem uygulandıktan sonra bir hafta sıvı temizlik yapılmamaktadır. Aksi taktirde sıvı ilaçlama yapılırsa ilacı temizleyerek bir etkisi kalmamaktadır.

İlaç Firmalarının Aralarında Ki Fiyat Farkı Nedendir ?

İstanbul’ da bir sürü ilaç firmaları olup bazılarının çok sayıda personeli olup yaklaşık her ilçede şubeleri olarak sizlere daha yakınlardır. Fakat küçük bir böcek ilaçlama firmalarını aradığınızda tek şubesi ve az sayıda personeli olarak sizlere daha uzak olduğundan yol paralarını da ilaçlamanın içerisine koyarak daha fazla fiyat verebilirler. İlaçlama yaptırmaya karar verdiğinizde bizler gibi üst seviyede ki ilaçlama firmalarına başvurmanızda fayda vardır.

Ne Tür İlaçlama Firmalarına Güvenmeliyim ?

Öncelikle Sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış ilaçlar kullanan firmaları seçmeniz gerekmektedir. Bizim gibi artık işinde profesyonelleşmiş güvenilir firmaları seçtiğinizde evinizin veya ofisinizin büyüklüğüne ve konumuna göre garanti vermektedirler. İlaçlama yapıldıktan sonra belli bir süreden sonra aynı sorunla tekrar karşılaştığınızda aynı gün içerisinde gelmeye çalışıp ücretsiz şekilde tekrar ilaçlama yapmaktadırlar. Fakat küçük ilaçlama şirketler bu tür sorun ile karşılaştığında aynı tepkiyi vermeye bilirler.

Apartman Dairelerinde Sadece Bodrum Katlarını ilaçlama Yaptırmakta Fayda Var mıdır ?

Belli bir süre bodrum katında yaşayan kemirgen hayvanlar artık yiyecek bir şeyler bulamadıkları için apartman dairelerine çıkacaklar ve ilk fırsatta dairenizin içerisine gireceklerdir. Bu sorunu çözebilmek için hem bodrum katlarına istasyon konulması gerekmektedir hem de daire kapımızın önlerine istasyon konulmakta fayda vardır.

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

böcek ilaçlama böcek ilaçlama ümraniye